Opieka w Domu Seniora

Jesteśmy lekarzami i posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.
W budynku Domu dla Seniora znajduje się przychodnia posiadająca gabinet lekarza rodzinnego i pediatry, oraz szeroki wybór poradni specjalistycznych takich jak rehabilitacja, stomatologia, ortopedia, ginekologia, dermatologia, neurologia, kardiologia, endokrynologia i laryngologia.
Dzięki temu nasi goście w razie potrzeby mogą skorzystać z opieki medycznej w naszej przychodzi. Placówka jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt w tym aparaty EKG i USG. Wykonujemy badania laboratoryjne w pełnym zakresie.
Poradnia rehabilitacyjna wyposażona jest w urządzenia do fizjoterapii, laseroterapii, krioterapii i leczenia ultradźwiękami. Wzbogaciła się niedawno w generator fali uderzeniowej – urządzenie do terapii bólu. Wykonujemy również tradycyjny masaż leczniczy. Część świadczeń jest realizowana w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez naszych pacjentów, jako jedyna placówka POZ w województwie uruchomiliśmy pracę przychodni także w soboty.
Naszych seniorów zapraszamy do korzystania z usług świadczonych przez naszą przychodnię.